> Dostawa i płatność
Dostawa i płatność


DOSTAWA

W przypadku sumy zakupów jednorazowych powyżej 300 PLN dostawa GRATIS !!!
Dostawa gratis tylko w przypadku opcji zapłaty z góry czyli bezpośrednio na nasze konto lub przez płatność PayU. 
Dostawa odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS oraz Siódemka, produkty można odebrać, także w punktach Paczkomaty Inpost       
Czas dostawy wynosi do 3 dni roboczych od momentu nadania przesyłki. Podczas odbioru towaru bardzo prosimy o dokładne sprawdzenie czy opakowanie nie jest naruszone i czy jego stan nie budzi zastrzeżeń. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń prosimy spisać z pracownikiem firmy kurierskiej protokół szkody, który będzie zawierał: datę,godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub braków. Jeżeli uszkodzenie zostanie zauważone po odjeździe kuriera należy skontaktować się z firmą kurierską (telefon znajduje się na liście przewozowym) i zażądać ponownego przyjazdu kuriera w celu spisania protokołu. Protokół należy przesłać niezwłocznie do siedziby sklepu domilazienka.pl. Reklamacje w firmie kurierskiej mogą być zgłaszane w przeciągu 5 dni od daty doręczenia przesyłki, po tym terminie reklamacje związane z uszkodzeniem towaru w transporcie nie będą rozpatrywane.



PŁATNOŚĆ 

Sklep www.domilazienka.pl oferujeswoim klientom następujące formypłatności: 
a. Przy odbiorze – zapłata gotówką kurierowi lub w kasie punktu odbioru osobistego. W wybranych przypadkach Sklep zastrzega sobieprawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.
 
b.  Przelewem na konto - forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówienia, klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej (e-mail) numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty narachunku bankowym ESTIVA S.C., zamówienie jest przekazywane do magazynu Sklepu w celu skompletowania i przygotowania wysyłki.



ALIOR BANK
52 2490 0005 0000 4500 4612 0032        
ESTIVA S.C.
Ul. Dębowa 23
26-026 Bilcza

c. Przelewem online – forma płatności elektronicznej obsługiwana przezPayU S.A. z siedzibą w Poznaniu. 
 

 


                                                                                                                        
                                                             
                                                                                                        
          

© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®